Majutus Räpinas | Hotell Räpina

Uued teenused – jalgrattarent, online sisseregistreerimine ja palju muud

Jalgrattarent – avasta Räpinat keskkonnasõbralikult!

Oleme hotellikülaliste jaoks soetanud 8 tuliuut jalgratast, mida on võimalik hotellist laenutada. Valikus on nii täiskasvanute-, laste- kui ka seeniorirattad, mis on varustatud kiivrite ja lukkudega.

Jalgrattalaenutuse tasu on 10 €/ööpäev, hinnas sisaldub kiiver, koodlukk ja vajadusel lastetool pakiraamile. Jalgrattarent on teenus, mida pakume hotelli külalistele.

 

 

Exelsior Road Cruiser

Täiskasvanute ratas Exelsior Road Cruiser, valikus 2 erinevat raamikõrgust, 5 tk.

Cossack Sola

Naiste või noorteratas Cossack Sola, 1 tk.

Classic Trike Gomier

3-rattaline seenioride ratas Classic Trike Gomier, 1 tk.

Passati Vanguard

Lasteratas 6-9 aastastele Passati Vanguard, 1 tk.

Räpina piirkonna vaatamisväärsused

Meie uuelt kodulehelt leiate ka info Räpina piirkonna olulisematest vaatamisväärsustest koos kaardirakendusega, et teil oleks lihtsam Räpinakandis orienteeruda ja tegevusi valida.

Avasta Räpina

Uus laste mänguväljak TipTipTapilt

Täiesti uus laste mänguväljak TipTipTapilt ootab hotelli hoovis peredega külaliste lapsi mängima!

TipTipTapi tunnustatud mänguväljakud on turvalised ja arendavad ning paigaldatud ettevõtte spetsialistede poolt. Teie laste käsutuses on 5 erinevat atraktsiooni: mängulinnak, kiik, vedrukiik, kaalukiik ja karussell. Lapsevanemal on mugav jälgida lapsi kas terrassil kohvi juues või mänguväljaku kõrval istepingil. Soovime teie lastele palju mängulusti!

Online broneerimine ja sisseregistreerimine

Hotell Räpina soovib teie broneerimise ja sisseregistreerimise teha võimalikult mugavaks ja soovi korral ka kontaktivabaks. Meie uuel kodulehel saate broneerida hotellitoa ja tasuda selle eest kaardiga, kasutades arvutit või mobiiltelefoni.

Meie broneerimissüsteem saadab teile enne teie saabumist e-kirja, kus pakub võimalust online sisseregistreerimiseks. Soovi korral saate ennast ise sisseregistreerida kas arvuti, mobiiltelefoni, või hotellis asuva iseteeninduskioski kaudu.

Teile väljastatakse seejärel e-kirjaga toanumber ja unikaalne uksekood, mis avab nii välisukse, kui teie toa. Soovi korral leiate toast ka magnetkaardi, millega saate uksi avada ilma koodi sisestamata.

Soovi korral saate sisseregistreerida traditsioonilisel moel – meie hotelliteenindaja abil.

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info. NÕUSTUN